144033
Book
In basket
Złap mnie, jeśli umiesz / Alek Rogoziński. - Wydanie pierwsze. - Warszawa : Skarpa Warszawska, copyright 2021. - 300 stron ; 21 cm.
(Róża Krull na tropie / Alek Rogoziński)
Małe miasteczko na Podlasiu, opuszczony, zabytkowy dworek, uważany przez wszystkich za nawiedzony, a w nim... zwłoki młodego mężczyzny, pracującego jako kustosz w lokalnym muzeum. Kiedy policja uznaje, że śmierć chłopaka była wynikiem nieszczęśliwego wypadku, jego narzeczona zaczyna dostawać anonimowe maile, a w miasteczku nagle pojawiają się dawno niewidziani właściciele dworku, do akcji wkracza wypoczywająca na Podlasiu, autorka kryminałów Róża Krull. Czy przeczucie pisarki, że śmierć kustosza to morderstwo, okaże się prawdą, czy też tylko wytworem jej rozszalałej wyobraźni? I co wspólnego z tajemnicą nawiedzonego dworku ma urocza świnka o imieniu Dolores? Tego dowiecie się z dziewiętnastej powieści Alka Rogozińskiego, autora łączącego w swojej twórczości klasyczne fabuły kryminalne z duża dawką czarnego humoru. [lubimyczytac.pl]
Availability:
All copies are currently on loan: sygn. Kryminał (1 egz.)
There are copies available to loan: sygn. S (1 egz.)
All copies are currently on loan: sygn. Kp (1 egz.)
All copies are currently on loan: sygn. K (1 egz.)
All copies are currently on loan: sygn. K (1 egz.)
There are copies available to loan: sygn. K (1 egz.)
There are copies available to loan: sygn. K (1 egz.)
Notes:
General note
Na okładce: Nigdy nie wiadomo, kto podłoży ci... świnkę!
Na okładce: Komedia kryminalna.
Stanowi część 5. cyklu, część 1. pt.: Do trzech razy śmierć, część 2. pt.: Lustereczko, powiedz przecie., część 3. pt.: Kto zabił kopciuszka?., część 4. pt.: Miasteczko morderców.
Reviews:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again