239038
Audiobook
CD
In basket
Słowiańskie korzenie : odkryj tradycje przodków / Leszek Matela. - [Piaseczno] : Storybox.pl ; [Katowice] : Kos, [2021]. - 1 CD (4 godz. 55 min) : zapis cyfrowy, stereo ; 12 cm.
Tajemnicza wiedza i rytuały słowiańskich przodków przejawiają się nie tylko w obyczajach Polaków, ale także we współczesnej mentalności. Sięganie do naszych korzeni pomaga zrozumieć, jak nadal jesteśmy głęboko związani z dawnymi czasami. "Słowiańskie korzenie" to przewodnik po tradycjach słowian. książka stanowi przystępne dla wszystkich wprowadzenie w świat naszych przodków, w ich życie codzienne, idee duchowe oraz niezwykłą wiedzę dotyczącą wykorzystania energii przyrody i jej mocy leczniczych. możemy dowiedzieć się m.in., na czym polegała ich zdrowa dieta, jak potrafili podładowywać się od drzew i poprawiać klimat promieniowań w domach, jakie stosowali zioła i kadzidła. sposoby życia w harmonii z naturą, które wypracowali, przydadzą się nam na co dzień w xxi w. Autor opisuje także, jak można samodzielnie zbadać i odkryć słowiańskie miejsca mocy. [Powyższy opis pochodzi od wydawcy].
Availability:
There are copies available to loan: sygn. Książka mówiona - Dokument (1 egz.)
Notes:
General note
Miejsce i rok wydania na podstawie serwisu e-ISBN. Na CD także nazwa właściciela imprintu: Heraclon International sp. z o.o.
Participant or performer note
Czyta: Wiesław Kolbusz.
System details note
Nagranie w formacie mp3.
Reviews:
Other editions:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again