143678
Book
In basket
Nowość od: 12.08.2021
Kraków : 60 wycieczek po Małopolsce i nie tylko : ilustrowany przewodnik weekendowy / [autor: Krzysztof Bzowski]. - Wydanie I. - Gliwice : Helion S.A., copyright 2021. - 366 stron, [1] karta tablic złożona : fotografie, ilustracje, mapy ; 22 cm.
(Bezdroża)
(Ucieczki z Miasta)
Przewodnik "Kraków. Ucieczki z miasta" to zbiór kilkudziesięciu pomysłów na wycieczki po Małopolsce i nie tylko - na pół dnia, na cały dzień i na weekend. Skorzystaj z propozycji wypadów w interesujące, często niebanalne i rzadko odwiedzane miejsca, do których można dotrzeć w kilkadziesiąt minut. Ile masz czasu? W przewodniku znajdziesz propozycje wycieczek kilkugodzinnych, całodniowych i weekendowych. Wybierz tę, która akurat Ci odpowiada! Co chcesz robić? Możesz wybierać spośród kilkudziesięciu różnorodnych pomysłów. Znajdziesz tu propozycje zarówno dla amatorów zwiedzania zabytków i muzeów, jak i dla spragnionych odpoczynku na łonie natury, dla rodzin z dziećmi, dla miłośników jazdy na rowerze czy pływania kajakiem. Ruszaj! Nie trać czasu! Niczego więcej nie potrzebujesz, by wyruszyć w drogę. W przewodniku znajdziesz opisy tras wycieczek i miejsc, które warto zobaczyć, a także informacje o dojazdach i powrotach, godzinach otwarcia obiektów, punktach noclegowych oraz lokalach gastronomicznych. [Powyższy opis pochodzi od wydawcy].
Availability:
All copies are currently on loan: sygn. Polska (1 egz.)
Długość kolejki oczekujących: 1.
Notes:
General note
Karta tablic zadrukowana dwustronnie. Na okładce: 60 wycieczek po Małopolsce i nie tylko! : na weekend, na jeden dzień, na kilka godzin!
Bibliography, etc. note
Indeks.
Reviews:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again