240734
Book
In basket
Wrocław : 64 wycieczki po Dolnym Śląsku : ilustrowany przewodnik weekendowy / [autor: Beata i Paweł Pomykalscy]. - Wydanie I. - Gliwice : Helion S.A., copyright 2021. - 312 stron, [1] karta tablic złożona : fotografie, ilustracje, mapy ; 22 cm.
(Bezdroża)
(Ucieczki z Miasta)
Instytucja: Helion

Przewodnik "Wrocław. Ucieczki z miasta" to zbiór kilkudziesięciu propozycji wycieczek po Dolnym Śląsku - na pół dnia, na cały dzień i na weekend. Skorzystaj z pomysłów na wypady za miasto w ciekawe, często niebanalne i rzadko odwiedzane miejsca, do których często można dotrzeć w zaledwie kilkadziesiąt minut. Ile masz czasu? W przewodniku znajdziesz podpowiedzi wycieczek kilkugodzinnych, jednodniowych i weekendowych. Wybierz taką, która akurat Ci odpowiada! Co chcesz robić? Możesz wybierać spośród wielu różnorodnych pomysłów na spędzenie czasu za miastem. Są tu propozycje zarówno dla miłośników zabytków i muzeów, jak i dla spragnionych odpoczynku na łonie natury, dla rodzin z dziećmi i dla amatorów pieszych wędrówek, jazdy na rowerze czy pływania kajakiem. Ruszaj! Niczego więcej nie potrzebujesz, by ruszyć w drogę. W przewodniku odnajdziesz opisy tras wycieczek i zakątków, które warto zobaczyć, a także informacje o dojazdach i powrotach, godzinach otwarcia obiektów, miejscach noclegowych i lokalach gastronomicznych. [Powyższy opis pochodzi od wydawcy].
Availability:
There are copies available to loan: sygn. Polska (1 egz.)
Notes:
General note
Karta tablic zadrukowana dwustronnie. Na okładce: 64 wycieczki po Dolnym Śląsku : na weekend, na jeden dzień, na kilka godzin!
Bibliography, etc. note
Indeks.
Additional physical form available note
Książka dostępna także jako e-book.
Reviews:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again