142999
Book
In basket
Pewna siebie kobieta / Katty Kay, Claire Shipman ; tłumaczyła Hanna Psierska. - Wydanie pierwsze. - Kraków : Wydawnictwo Literackie, 2021. - 355, [4] strony ; 19 cm.
Czujesz lęk, że jeśli się odezwiesz, wydasz się głupia albo przemądrzała? Dopada cię poczucie, że twój sukces jest niespodziewany i niezasłużony? Masz obawy przed opuszczeniem bezpiecznej strefy, by spróbować czegoś ekscytującego, trudnego czy ryzykownego? A może stale ustępujesz pola samcom alfa, zakładając, że skoro są znacznie głośniejsi i pewniejsi siebie, to niewątpliwie wiedzą więcej? Przypomnij sobie wszystko, co przez lata chciałaś powiedzieć, zrobić lub czego chciałaś spróbować, ale zrezygnowałaś, ponieważ coś cię przed tym powstrzymywało. Tym czymś mógł być brak pewności siebie. Pora z nim skończyć. Po bestsellerowej "Pewnej siebie dziewczynie" – książce dedykowanej przede wszystkim walczącym z kompleksami nastolatkom – Katty Kay i Claire Shipman opisują i analizują mechanizm budowania pewności siebie oraz proponują skuteczne techniki poznawczo-behawioralne, które pozwolą ci wzmocnić i docenić poczucie własnej wartości. Ta książka to pierwsza pomoc dla wszystkich kobiet, które chcą być silne, wolne i pragną realizować się w dowolnej dziedzinie z pewnością siebie, świadomością własnej siły i sprawczości oraz wbrew męskiej kulturze przywództwa i patriarchalnym wzorcom, stojącym na drodze do sukcesu.[empik].
Availability:
There are copies available to loan: sygn. Kobieta (1 egz.)
Notes:
General note
Tytuł oryginału: The confidence code : the science and art of self-assurance - what women should know. Na okładce podtytuł: jak stanowczo mówić "nie", z radością mówić "tak" i nie tracić głowy w najtrudniejszych sytuacjach?.
Reviews:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again