144534
Książka
W koszyku
"Szkoła geniuszy" to wciągająca i ponadczasowa opowieść o rodzicielskich ambicjach, presji i przywilejach społecznych, idealna dla fanów Liane Moriarty, Nicka Hornby’ego, Toma Perrotty czy Celeste Ng. Przejmująca i trzymająca w napięciu powieść osadzona we współczesnych realiach, w świecie ustosunkowanych, żyjących w luksusie ludzi, na końcu której okazuje się, że miłość, podobnie jak dziecięce talenty, ma wiele twarzy. "Szkoła geniuszy" - przedmiot marzeń każdego rodzica. Bo jeśli twoje dziecko będzie miało szczęście i się dostanie, wszystkie drzwi staną przed nim otworem: Harvard, Stanford, Cambridge, Sorbona… Mieszkańcy położonego u stóp Gór Skalistych Crystal, w stanie Kolorado, należą do zamożnej i uprzywilejowanej elity. W tym malowniczym i pięknym mieście, lśniącym niczym górski kryształ, nawet ulice noszą nazwy kamieni szlachetnych. To druga Dolina Krzemowa, skupisko profesorów, lekarzy, przedsiębiorców - ponadprzeciętnych jednostek o wygórowanych ambicjach, zwłaszcza dotyczących przyszłości ich dzieci - ludzi gotowych każdą nadarzającą się okazję przekuć na własną korzyść. Kiedy więc Wydział Oświaty, nadzorujący szkoły w pięciu sąsiadujących hrabstwach, powołuje do życia nową, profilowaną placówkę dla wybitnie uzdolnionych uczniów, presja robi się ogromna. [ksiegarnia.proszynski.pl]
Status dostępności:
Wszystkie egzemplarze są obecnie wypożyczone: sygn. Ob (1 egz.)
Informacje o pracy bibliotek w czasie pandemii są publikowane na stronie www.mbp.olsztyn.pl
Wszystkie egzemplarze są obecnie wypożyczone: sygn. Ob (1 egz.)
Informacje o pracy bibliotek w czasie pandemii są publikowane na stronie www.mbp.olsztyn.pl
Wszystkie egzemplarze są obecnie wypożyczone: sygn. Ob (1 egz.)
Informacje o pracy bibliotek w czasie pandemii są publikowane na stronie www.mbp.olsztyn.pl
Strefa uwag:
Uwaga ogólna
Tytuł oryginału: The gifted school.
Recenzje:
Pozycja została dodana do koszyka. Jeśli nie wiesz, do czego służy koszyk, kliknij tutaj, aby poznać szczegóły.
Nie pokazuj tego więcej