142846
Music
CD
In basket
Europa / Taco Hemingway. - [Warszawa] : 2020, 2020. - 1 CD : zapis cyfrowy, stereo ; 12 cm + 1 booklet, 1 plakat, 7 naklejek.
Album powstawał symultanicznie z “JARMARKIEM” i tak też będzie wydany. Praca nad “EUROPĄ” była dla mnie sposobem na odetchnięcie od ciężkawych i dusznych tematów podejmowanych na “JARMARKU”. Pierwszy singiel z “JARMARKU”, “Polskie Tango”, był utworem pisanym pieczołowicie i doskonalonym przez kilka miesięcy. “MICHAEL ESSIEN BIRTHDAY PARTY” powstał zaś w warunkach niezwykle spontanicznych na przestrzeni raptem kilku dób. Sądzę, że obie formy robienia muzyki są równie istotne i potrzebne, zarówno twórcom jak i słuchaczom. Ze względu na różny charakter dwóch projektów, zdecydowaliśmy się wydać je osobno i pozostawić słuchaczowi / słuchaczce decyzję, który zechce zakupić. “JARMARK” trzymał mnie w tematycznych ryzach, zmuszał do skupienia na poruszonym temacie. “EUROPA” dawała mi pole do folgowania, podśpiewywania, ponarzekania i pogderania, tak jak robię to dokładnie w tym momencie. Z późnoletnimi pozdrowieniami, Filip [genius.com]
Media files:
Availability:
There are copies available to loan: sygn. Rap/Hip-hop (1 egz.)
Notes:
General note
Słowa Filip Szcześniak (z wyjątkiem zwrotek gości).
Tytuł z opakowania verso.
Booklet zawiera teksty utworów w języku polskim.
Formatted contents note
Zawiera : Luxembourg / prod. Lanek. Grand prix / prod. Borucci. Europa (feat. Bedoes) / prod. Zeppy Zep. Pireneje / prod. 2Latefor + D3W. Nie ufam sobie sam / prod. Borucci. Big pharma / prod. Zeppy Zep. Sztylet / prod. 2Latefor. Ortalion / prod. Sergiusz. WWA nie Berlin (feat. Szpaku) / prod. Rumak. Pieniądz i terror (feat. OKI) / prod. Deemz + @atutowy. Na paryskie getto pada deszcz (feat. Borucci) / prod. Lanek. Michael Essien birthday party / prod. Keeko + Zeppy Zep. Toscania outro / prod. Keeko + Zeppy Zep.
Creation/production credits note
Nagranie i realizacja Jan Kwapisz (Studio Nagrywarka) ; miks i mastering Rafał Smoleń.
Participant or performer note
Z udziałem: Tomasz Wendt, saksofon ("Ortalion") ; Łukasz Belcyr, gitara ("Michael Essien bithday party").
Reviews:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again