142841
Book
In basket
Biohacking : przewodnik dla początkujących / Karol Wyszomirski. - Wydanie I. - Warszawa : Wydawnictwo Zwierciadło Sp. z o.o., 2020. - 328 stron : fotografie, ilustracje, wykresy ; 22 cm.
Czy chcesz pozbyć się raz na zawsze problemów ze zdrowiem? Czy chcesz każdego ranka budzić się wyspanym, w dobrym nastroju i z jasnym umysłem? Czy wiesz co zrobić, by chciało Ci się tak, jak się nie chce? Czy wiesz, jak utrzymać szczupłą sylwetkę bez wydawania mnóstwa pieniędzy na „super” diety i spędzania wielu godzin na siłowni? Czy znasz sposoby na podwyższenie libido? Czy wiesz, jak usprawnić ciało i umysł, by funkcjonować efektywniej? Odpowiedzią na te pytania jest Biohacking – nowatorski styl życia, dzięki któremu osiągniesz maksimum swoich możliwości fizycznych, psychicznych i intelektualnych. Wprowadź proste zmiany w swoich codziennych nawykach, by osiągnąć ten cel! [lubimyczytac.pl]
Availability:
There are copies available to loan: sygn. Zdrowie (1 egz.)
All copies are currently on loan: sygn. 613 (1 egz.)
Notes:
General note
Na okładce: Jak hormony sterują twoją wagą, jak pozbyć się stanów zapalnych, jak uniknąć uczucia głodu i zmęczenia, jak zasnąć szybciej i spać głębiej, jak wykorzystać pełny potencjał umysłu.
Bibliography, etc. note
Bibliografia, netografia na stronach 321-325.
Reviews:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again