144372
Music
CD
In basket
Ostatni bastion romantyzmu / Karaś / Rogucki. - Warszawa : Kayax Production & Publishing, © & ℗ 2020. - 1 CD : zapis cyfrowy, stereo ; 12 cm.
KARAŚ/ROGUCKI to duet, który pojawił się na polskim rynku po ogłoszeniu zawieszenia działalności zespołów The Dumplings i Coma. Kuba Karaś odpowiada w tym tandemie za produkcję, Piotr Rogucki zajmuje się tekstami, a obaj dopieszczają muzykę. Z pozoru karkołomne połączenie dwóch odmiennych wrażliwości i metryk, dało harmonijny efekt w postaci „Ostatni bastion romantyzmu”. „Ostatni bastion romantyzmu” czyli 11 opowieści o miłości w czasach cybernetycznej zarazy. Album duetu KARAŚ/ROGUCKI ukazuje się 14 lutego w Walentynki i jak się zapewne domyślacie, nie usłyszycie tu zwykłych piosenek o miłości. Na płycie znajdują się utwory, które artyści opisują jako erotyki motoryzacyjno-katastroficzne, opowiadające o uczuciach w epoce końca cywilizacji. Całość przybrała formę mroczną, gęstą i duszną, zainspirowaną muzyką lat 80., zimną falą oraz new romantic. [empik.com]
Media files:
Availability:
There are copies available to loan: sygn. Pop (1 egz.)
Notes:
General note
Muzyka Jakub Karaś, Piotr Rogucki, Kamil Kryszak ; słowa Piotr Rogucki.
Booklet zawiera teksty piosenek w języku polskim.
Formatted contents note
CD zawiera : Kilka westchnień ; Bolesne strzały w serce ; La petite mort ; Nie mogę spać ; Na zakręcie ; Świecę we wszystkich kierunkach ; Witaminy ; Ciociosan ; Katrina ; Taka ilość słońca ; 1996.
Creation/production credits note
Produkcja muzyczna Jakub Karaś ; realizacja Jakub Karaś, Michał Masztal Rypień ; Paweł Cieślak ; miks i mastering Rafał Smoleń.
Participant or performer note
Jakub Karaś ; Piotr Rogucki ; Kamil Kryszak ; Wojciech Deręgowski, perkusja.
Date/time and place of an event note
Nagrano w Chupito Studio, w Studio Take 1 i w Studio Hasselhoff.
Reviews:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again