144389
Music
CD
In basket
Kundel / Artur Rojek. - Warszawa : Kayax Production & Publishing, © ℗ 2020. - 1 CD : zapis cyfrowy, stereo ; 12 cm.
Prawie 6 lat po premierze solowego debiutu, Artur Rojek wraca z albumem zatytułowanym „Kundel”. „Dlaczego kundel? Kundel to dla mnie ktoś pozornie mało ciekawy z ukrytym skarbem wewnątrz. Często wydaje się jakby prowadził szare i mało interesujące życie. Specjalnie nie błyszczy i ma widoczne wady, ale wcale się tego nie wstydzi. Woli to, niż być dla siebie obcym. Kundel budzi tęsknotę za prostym życiem, docenianiem tego, co się ma i akceptację siebie takim, jakim się jest – bezwstydnie i odważnie” – mówi Artur Rojek. Współtwórca i lider Myslovitz, a także założyciel i lider grupy Lenny Valentino. Współpracował dotychczas z Katarzyną Nosowską, Smolikiem, czy zespołem PRO8L3M. Mimo pracy nad OFF Festivalem, którego jest pomysłodawcą i dyrektorem artystycznym, kilkanaście ostatnich miesięcy poświęcił na pracę nad drugą solową płytą. Artur Rojek postawił na współpracę z tymi sami twórcami, co przy albumie „Składam się z ciągłych powtórzeń”, ale w zupełnie nowej odsłonie. Za brzmienie odpowiada producent i kompozytor Bartosz Dziedzic (nagrodzony m.in. w 2019 roku Fryderykiem za album Dawida Podsiadło), natomiast w warstwie lirycznej Rojka ponownie wsparł Radek Łukasiewicz (ex-Pustki, Bisz/Radex). [empik.com]
Media files:
Availability:
There are copies available to loan: sygn. Pop (1 egz.)
Notes:
General note
Muzyka Bartosz Dziedzic ; teksty Radek Łukasiewicz.
℗ 2020 Artur Rojek.
Dystrybucja Agora Muzyka.
Booklet zawiera komentarz wykonawcy i teksty utworów w języku polskim.
Formatted contents note
CD zawiera : Bez końca ; Für meine liebe Gertrude ; Sportowe życie radio ; A miało być jak we śnie ; Układ ; Chwilę błyśniesz potem zgaśniesz ; W nikogo nie wierzę tak jak w ciebie ; Outro.
Creation/production credits note
Produkcja muzyczna Bartosz Dziedzic, Aleksander Krzyżanowski ; realizacja nagrań i miks Bartosz Dziedzic ; mastering Piotr Przedbora.
Participant or performer note
Artur Rojek, śpiew ; Bartosz Dziedzic, gitara basowa, programowanie, instrumenty perkusyjne ; Lesław Matecki, gitary ; Tomek Kasiukiewicz, puzon ; Aleksander Krzyżanowski, fortepian.
Reviews:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again