144441
Music
CD
In basket
Post dreams / Rebeka. - Warszawa : Wydawnictwo Agora, 2019. - 1 płyta audio (CD) : zapis cyfrowy, stereo. ; 12 cm.
Planeta 11: wszystkie egzemplarze są wypożyczone Zamawiam wydanie
Po dwóch latach od wydania „Davos” Iwona Skwarek i Bartosz Szczęsny wychodzą z materiałem, który przypomni wszystkim marzycielom o tym, że istnieje świat równoległy, a dzięki tej płycie będziemy mogli się w niego zagłębić. Iwona: POST DREAMS to będzie prawdopodobnie najbardziej piosenkowa płyta Rebeki. Staraliśmy się zawrzeć w niej mnóstwo różnorodności. Z jednej strony wydaje się utkana z delikatnych ornamentów, z drugiej strony uderza potężną falą przesterowanych gitar i ciężkich bębnów. Bartosz: Zdecydowaliśmy się wprowadzić nieco nowości do naszego stylu komponowania i zaprosiliśmy do współpracy gitarzystę, trębacza oraz kwartet smyczkowy. Na płycie znalazły się trzy utwory po polsku: ”Fale”, „Zachód” oraz Światła”, już się nie możemy doczekać aż je Wam zaprezentujemy na żywo!
Media files:
Availability:
All copies are currently on loan: sygn. Electro/Club (1 egz.)
Notes:
General note
Muzyka Rebeka, słowa Iwona Skwarek.
Drukowany materiał towarzyszący w opakowaniu zawiera teksty utworów.
Formatted contents note
India ; Cavegirl ; Elesi ; Fale ; Zachód ;Last episode ; Cavegirl : jogging version ; Percival ; We will love you ; Światła ; Mama.
Creation/production credits note
Produkcja Rebeka.
Participant or performer note
Rebeka (Iwona Skwarek, śpiew, syntezatory, gitara elektryczna, programowanie, skrzypce, bity ; Bartosz Szczęsny, bity, syntezatory, gitara basowa, programowanie, śpiew) ; gościnnie: Stefan Czerwiński, gitary ; Kuba Jankowiak, trąbka ; Tomasz Citak, Marta Michalak, skrzypce ; Marianna Kalicka, altówka ; Łukasz Dziedziak, Wojtek Strzałkiewicz, wiolonczela.
Reviews:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again