144389
Music
CD
In basket
Obecny : tribute to Andrzej Zaucha / Kuba Badach. - Warszawa : Agora, © 2021. - 1 CD : zapis cyfrowy, stereo ; 12 cm + booklet.
„Obecny Tribute to Andrzej Zaucha.” Edycja specjalna - to reedycja albumu Kuby Badacha z 2009 roku o tym samym tytule. „Gdy nagrywaliśmy ten album w 2009 roku, do głowy mi nie przyszło, że w 2021 roku nadal będziemy grali koncerty z tym repertuarem. A Wy, najdrożsi słuchacze, wciąż będziecie chcieli się z nami spotykać. Piosenki Andrzeja Zauchy okazały się być najtrwalszym pomostem międzypokoleniowym. Dziękuję wszystkim Państwu, którzy w ciągu tych 12 lat znaleźli chęć, by się wybrać na nasz koncert i na nowo przeżywać tę muzyczną przygodę. Dziękuję też wszystkim wspaniałym muzykom, z którymi w każdej minucie wspólnie spędzonej na scenie, miałem zaszczyt i ogromną frajdę odkrywać w tych utworach wciąż coś świeżego i zaskakującego.” Kuba Badach Wówczas na krążku znalazło się 14 utworów Andrzeja Zauchy, m.in. „Byłaś serca biciem”, „Bądź moim natchnieniem, „C’est la vie” czy „Siódmy rok”, zaaranżowanych na nowo przez Kubę Badacha i Jacka Piskorza. Edycja specjalna została wzbogacona o 2 bonus tracki: „W złotych kroplach deszczu” – nagrany podczas koncertu w Filharmonii Koszalińskiej oraz „Czarny Ali Baba” – nagrany podczas koncertu w Filharmonii Częstochowskiej. Ponadczasowe utwory w hołdzie znakomitemu artyście, zostały poddane procesowi remasteringu dźwięku oraz wydane w nowej szacie graficznej. Okładkę albumu zaprojektował Andrzej Pągowski.
Availability:
There are copies available to loan: sygn. Jazz (1 egz.)
Notes:
General note
Aranżacja Jacek Piskorz.
Komentarz Katarzyny Mąkosy w języku polskim.
Formatted contents note
CD zawiera : Co jest modne ; Dzień dobry, Mr. Blues ; Masz przewrócone w głowie ; Leniwy diabeł ; Zakochani staruszkowie ; C'est la vie ; Wymyśliłem ciebie ; Bądź moim natchnieniem ; Jak na lotni ; Byłaś serca biciem ; Bezsenność we dwoje ; Wieczór nad rzeką zdarzeń ; Myśmy byli sobie pisani ; Siódmy rok.
Creation/production credits note
Reżyseria nagrań: Marcin Górny, Michał Pietrzak.
Reviews:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again