10000
Audiobook
CD
In basket
Pusia, zagubiona kotka ; Niedźwiadek polarny / Holly Webb. - Warszawa : Wydawnictwo Zielona Sowa, copyright 2014. - 1 płyta audio (CD) (165 min) : zapis cyfrowy, stereo. ; 12 cm + dodatek : [16] stron : ilustracje kolorowe ; 18 cm.
(Zaopiekuj sie mną / Holly Webb)
Na płycie audiobook z dwiema książkami z serii "Zaopiekuj się mną". Do płyty dołączona książeczka z ciekawostkami i poradami dotyczącymi kotów.
Pusia, zagubiona kotka Ela doskonale pamięta, jak bardzo się bała, kiedy Pusia zaginęła. Kotka bardzo lubi przebywać na dworze, zwłaszcza kiedy pada śnieg i może biegać za wirującymi płatkami. Pewnego razu, kiedy Pusia bawi się na śniegu, rozpoczyna się straszliwa zamieć, wiejący wiatr i padający śnieg zacierają ślady i kotka gubi drogę do domu. Czy historia się powtórzy? Czy Eli uda się po raz drugi odnaleźć zagubioną w śnieżycy kicię? Niedźwiadek polarny Sara spędza przedświąteczne ferie u dziadka. Kilka dni przed Bożym Narodzeniem mocno zaczyna padać śnieg. Dziadek zabawia wnuczkę niesamowitymi opowieściami o ludziach mieszkających w Arktyce. Pewnego razu Sara budzi się w środku nocy, a wszystko na dworze wygląda zupełnie inaczej, dziewczynka rusza w magiczną podróż przez zaczarowany, śnieżny świat. Ale czy uda jej się wrócić do domu?
Niedźwiadek polarny Sara spędza przedświąteczne ferie u dziadka. Kilka dni przed Bożym Narodzeniem mocno zaczyna padać śnieg. Dziadek zabawia wnuczkę niesamowitymi opowieściami o ludziach mieszkających w Arktyce. Pewnego razu Sara budzi się w środku nocy, a wszystko na dworze wygląda zupełnie inaczej, dziewczynka rusza w magiczną podróż przez zaczarowany, śnieżny świat. Ale czy uda jej się wrócić do domu? [empik.com]
Availability:
There are copies available to loan: sygn. KM/Z/dz (1 egz.)
Notes:
General note
Dokument towarzyszący: Kotek, mój przyjaciel / Holly Webb.
Tytuł oryginału: "Lost in the storm" 2007, "The snow bear" 2012.
Participant or performer note
Czyta Marta Grzywacz.
Date/time and place of an event note
Nagrano w studio Polskiego Radia w Warszawie.
System details note
Nagranie w formacie mp3.
Reviews:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again