244772
Computer game
Blu-ray
In basket
Prince of Persia: The Lost Crown : PlayStation 4. - Austria : Ubisoft Entertainment, © 2024. - 1 Blu-ray : dźwiękowy, kolorowy ; 12 cm + Broszura.
Form of Work
Genre/Form
Instytucja: Ubisoft Entertainment
Gra przeznaczona dla użytkowników od 16 roku życia.
Witaj w nowej erze gamingu, gdzie granice pomiędzy światem rzeczywistym a wirtualną rzeczywistością zacierają się, a doświadczenia w grach nabierają nowego wymiaru. PlayStation 5 to nie tylko konsola - to przełomowa platforma, która wyznacza nowe standardy w rozrywce interaktywnej. Zanurz się w wizualnych majstersztykach, które zapierają dech w piersiach, i poczuj się jakbyś był częścią gry, a nie tylko jej obserwatorem. Zanurz się w bogatej bibliotece tytułów, które wykorzystują pełnię potencjału technologicznego PlayStation 5. Od epickich przygód po intensywne strzelanki, od eksploracji nieznanych światów po rywalizację w wieloosobowych bitwach - każda gra na PlayStation 5 oferuje niezapomniane doznania, które zostaną z Tobą na zawsze. [empik.com]
Availability:
There are copies available to loan: sygn. PlayStation 4 (1 egz.)
Notes:
General note
Opis wg pojemnika.
Target audience note
Wiek: +16.
System details note
Konsola Playstation 5.
Wymagania systemowe: 1 gracz ; HDD 12 GB minimum ; Dualshock 4 z funkcją wibracji ; HD Video Output 720P, 1080i, 1080P, 720 p.
Language note
Gra w polskiej wersji językowej.
Reviews:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again