244772
Audiobook
CD
In basket
Grand Hotel Granit / Emilia Teofila Nowak. - [Piaseczno] : Storybox.pl ; [Katowice] : Szara Godzina, copyright 2022. - 1 CD (13 godz. 15 min) : zapis cyfrowy, stereo ; 12 cm.
W cyklu: Hotel Aurora ; Grand Hotel Granit.
"Grand Hotel Granit" to kontynuacja losów bohaterki z Hotelu Aurora.
Niepozorny romans otwiera Antoninie drzwi do jednego z najbardziej ekskluzywnych hoteli w Polsce, ale w Grand Hotelu Granit nic nie jest takie, na jakie wygląda na pierwszy rzut oka. Dziewczyna wpada w sam środek intryg i dramatów zarządzającej hotelem rodziny Nowaków. Piękne wnętrza wypełniają nie tylko znamienici goście, ale również sterroryzowana przez dyrekcję obsługa i mroczne tajemnice. Mroczniejsze, niż ktokolwiek przypuszcza... Czy wplątana w niebezpieczne romanse, toksyczne sekrety i walcząca z własnymi demonami Antonina znajdzie swoją ścieżkę? Czy zdoła zatrzymać ciąg powtarzających się nieszczęść? „Grand Hotel Granit” to opowieść o przeszłości, która nie daje o sobie zapomnieć, o miłości, która przychodzi nie w porę, o pogoni za sukcesem, w której tak łatwo się zatracić – i o prawdzie, bo prawda ma oczyszczającą moc.
Availability:
There are copies available to loan: sygn. Książka mówiona - Ob/B/H (1 egz.)
There are copies available to loan: sygn. KM (1 egz.)
Notes:
General note
Stanowi kontynuację losów bohaterki powieści pt.: Hotel Aurora.
Miejsca wydania na podstawie serwisu e-ISBN. Na CD także nazwa właściciela imprintu: Heraclon International sp. z o.o. Stanowi kontynuację powieści pt.: Hotel Aurora.
Participant or performer note
Czyta: Lena Schimscheiner.
System details note
Nagranie w formacie mp3.
Reviews:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again