244772
Computer game
Blu-ray
In basket
Assassin's Creed : Mirage : PlayStation 4. - Austria : Ubisoft Entertainment, © 2023. - 1 Blu-ray : dźwiękowy, kolorowy ; 12 cm + Broszura.
Form of Work
Audience Group
18+
Genre/Form
Instytucja:
Gra przeznaczona dla użytkowników w wieku powyżej 18 lat.
Poznaj historię Basima, sprytnego złodziejaszka doznającego koszmarnych wizji i poszukującego odpowiedzi oraz sprawiedliwości na gwarnych ulicach Bagdadu z dziewiątego wieku. Tajemnicza pradawna organizacja znana jako Ukryci pomoże mu stać się zabójcą doskonałym i odmienić swój los w sposób, jakiego nie byłby sobie nawet w stanie wyobrazić. Gra Assassin's Creed: Mirage Potężna opowieść o dojrzewaniu Odkryj oparte na narracji przygodowe doświadczenie akcji, które podąża za przemianą wyzywającego młodzieńca w wyrafinowanego Mistrza Asasynów o skłóconym przeznaczeniu. Poznaj inspirującą obsadę postaci, które będą kształtować przeznaczenie Basima i mogą być czymś więcej niż się wydaje. Gra Assassin's Creed: Mirage Ostateczny zabójca Zostań najbardziej wszechstronnym Asasynem w historii serii. Parkour płynnie przemierza miasto i korzystaj z największego do tej pory asortymentu narzędzi. Zdobywaj kontrakty w biurach zabójców, zbieraj ważne wskazówki i ukradkiem likwiduj cele, wykonując więcej brutalnych zabójstw niż kiedykolwiek wcześniej. Gra Assassin's Creed: Mirage zabójca wszechstronność zabójstwa Wciągające, reaktywne miasto Odkrywaj gęste i tętniące życiem miasto, którego mieszkańcy reagują na każdy twój ruch. Odkryj sekrety czterech wyjątkowych dzielnic, od przemysłowego Karkh po bujne ogrody Okrągłego Miasta. Odkryj zaskakujące wydarzenia na świecie i wchodź w interakcję z postaciami historycznymi, które ukształtowały Złoty Wiek Bagdadu. Gra Assassin's Creed: Mirage życie miasto dzielnice Hołd dla oryginału Poznaj nowoczesne podejście do funkcji i rozgrywki, które od 15 lat definiują franczyzę. Udaj się do Alamut, legendarnego domu Asasynów, którzy położyli podwaliny pod Credo w tym serdecznym hołdzie dla gry, od której wszystko się zaczęło. [gry-online.pl]
Notes:
General note
Opis wg pojemnika.
Stanowiąca kontynuację gry "Assassin's Creed".
PS5 Upgrade Available.
Target audience note
Wiek: 18+.
System details note
Wymagania systemowe: 1 gracz; HDD 30 GB minimum ; Dualshock 4 z funkcją wibracji ; HD Video Output 720P, 1080i, 1080P. 720 p.
Language note
Gra w języku angielskim, polskie napisy.
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again