244828
Audiobook
CD
In basket
Pewna Ty! : jak być skuteczną w pracy i nie zwariować / Magdalena Kieferling. - Kraków : Mando, [2023]. - 1 CD (8 godz. 55 min) : zapis cyfrowy, stereo ; 12 cm.
Bądź pewną siebie w miejscu, w którym jesteś! Nie wiesz, co zrobić ze swoją karierą? A może Twoje plany zawodowe stanęły w miejscu? Skąd wziąć zawodową pewność siebie, poczuć satysfakcję z pracy i codzienności? Okazuje się, że można sterować swoją karierą w taki sposób, by wiązała się z poczuciem spełnienia w każdym z tych obszarów. Magdalena Kieferling, ekspertka od relacji w pracy, pomogła setkom kobiet w Polsce. Przez wiele lat odpowiadała na ich potrzeby, organizując bestsellerowe warsztaty z komunikacji w firmach. Podczas nich zauważyła, że kobiety – w odróżnieniu od mężczyzn – koncentrują się na kolekcjonowaniu kolejnych dyplomów, a nie na skutecznym używaniu wiedzy, którą większość z nich już ma. I ciągle na tym tracą. Skądś to znasz? Może właśnie nadszedł Twój czas, by sięgnąć po swoje? Zrób rachunek swoich zawodowych dylematów i zainspiruj się skutecznością działania dwudziestu niezwykłych kobiet, m.in. Magdaleny Różczki, Mai Salamon, Beaty Tadli czy Iwony Guzowskiej… [opis wydawcy].
Availability:
There are copies available to loan: sygn. Książka mówiona - Poradniki (1 egz.)
Notes:
General note
Na opakowaniu: 37 kobiecych sposobów na zawodową pewność siebie!
Zawiera wypowiedzi 20 kobiet, między innymi: Magdaleny Różczki, Natalii Nykiel, Beaty Tadli, Katarzyny Stoparczyk, Iwony Guzowskiej.
Participant or performer note
Czyta: Anna Kończal-Bochenek.
System details note
Nagranie w formacie mp3.
Reviews:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again