244827
Audiobook
CD
In basket
Sprawdź, czy już jest jasno / Ina Nacht. - [Piaseczno] : Storybox.pl; [Rudno] : Wydawnictwo Stara Szkoła, [2023]. - 1 CD (7 godz. 42 min) : zapis cyfrowy, stereo ; 20 cm.
(Mroczna Seria z Kotliny Kłodzkiej / Ina Nacht ; cz. 3)
Ostatnia część Mrocznej serii z Kotliny Kłodzkiej. Śledztwo dotyczące morderstw w osadzie Białe utknęło. Nie ma żadnych nowych dowodów, a policja niechętnie angażuje się w kolejne działania. Zresztą trudno się temu dziwić, skoro kluczowi funkcjonariusze skupiają się bardziej na swoich osobistych demonach niż na zadaniach zawodowych. Gdyby nie siostra jednej z ofiar, prawdopodobnie w tej historii nie wydarzyłoby się nic więcej... Gdyby... Lecz ta kobieta postanawia działać i stawia wszystko na jedną kartę. Ta karta zaburza pozorny spokój. Kotlina wiecznych mgieł znów ukazuje swe mroczne tajemnice, a historia ziemi kłodzkiej skrywa do nich klucz. Czy makabryczne obrazy są powiązane ze zbrodniami? Czy miłość do sztuki może okazać się okrutna? Czy sierżant Karina Maj uwolni się od zaborczego komisarza Aleksa, czy może jednak wreszcie w pełni mu ulegnie?
Availability:
There are copies available to loan: sygn. Książka mówiona - K/S (1 egz.)
There are copies available to loan: sygn. Książka mówiona/S (1 egz.)
There are copies available to loan: sygn. KM/K (1 egz.)
Notes:
General note
Właściwie nazwisko Ilona Gniadek-Czaińska. Stanowi część 3. cyklu ; tom 1. pt.: Sprawdź, czy ktoś za tobą nie stoi ; tom 2. pt.: Sprawdź, gdzie kończy się las.
Participant or performer note
Czytają: Joanna Domańska, Lena Schimscheiner, Anna Krypczyk.
System details note
Nagranie w formacie mp3.
Reviews:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again