244499
Computer game
Blu-ray
In basket
Horizon : Forbidden West : PlayStation 4. - Europa : Sony Interactive Entertainment, © 2022. - 2 Blu-ray : dźwiękowy, kolorowy ; 12 cm.
Gra dozwolona od lat 16.
Powstań z ruin Dołącz do Aloy, która wyrusza na zakazany zachód – majestatyczne i niebezpieczne pogranicze, gdzie zmierzy się z nowymi, tajemniczymi zagrożeniami. Odkrywaj dalekie krainy, walcz z większymi i bardziej niesamowitymi maszynami, a także poznaj nowe plemiona w postapokaliptycznym, osadzonym w dalekiej przyszłości świecie Horizon. Ziemia umiera. Bezwzględne burze i niepowstrzymana plaga pustoszą rozproszone po świecie skupiska ludzkie, podczas gdy nowe, przerażające maszyny grasują u ich granic. Życie na Ziemi chyli się ku kolejnej zagładzie, ale nikt nie wie, dlaczego tak się dzieje. Teraz Aloy musi odkryć tajemnice kryjące się za tymi zagrożeniami i przywrócić porządek i równowagę na świecie. W trakcie swojej wyprawy ponownie zjednoczy siły ze starymi przyjaciółmi, zawrze przymierza z nowymi, wojującymi frakcjami i odkryje spuściznę starożytnej przeszłości, jednocześnie starając się być o krok przed pozornie niepokonanym nowym wrogiem.
Availability:
There are copies available to loan: sygn. PlayStation 4 (1 egz.)
Notes:
General note
Opis wg pojemnika.
Target audience note
Wiek: 16+.
System details note
Konsola Playstation 4.
Wymagania systemowe: 1 gracz; HDD 97 GB minimum ; Dualshock 4 z funkcją wibracji ; HD Video Output 720P, 1080i, 1080P, 720 p.
Language note
Gra w poskiej wersji językowej.
Reviews:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again