244499
Audiobook
CD
In basket
Lady Whistledown zdradza najgłębiej skrywane sekrety! Skrzące się humorem opowieści prosto od lady Whistledown, autorki kroniki towarzyskiej z cyklu o rodzinie Bridgertonów. W towarzystwie huczy od plotek, kiedy najbardziej obiecującą debiutantkę porzuca zalotnik. Wkrótce jednak jej serce podbija pewny siebie brat oszusta - a wszystko to w błyskotliwej i wzruszającej opowieści Julii Quinn. Kiedy lady Whistledown opisuje w swojej „Kronice” skandaliczne wyczyny jego pięknej narzeczonej, zatroskany przyszły pan młody śpieszy do Londynu, by na zawsze zdobyć serce damy - to z kolei romantyczny klejnocik autorstwa Suzanne Enoch. Karen Hawkins podbija czytelnika opowieścią o przystojnym hulace, którego wieloletnia przyjaźń - oraz serce - zostają wystawione na próbę, gdy jego urocza przyjaciółka zaczyna interesować się kimś innym. We wciągającej i rozkosznej opowieści Mii Ryan młoda kobieta zostaje wyrzucona z domu przez nieznośnego markiza, który zamierza posiąść nie tylko dom... ale także jego mieszkankę.
Availability:
There are copies available to loan: sygn. Książka mówiona - Ob/B/H (1 egz.)
There are copies available to loan: sygn. Książka mówiona/Ro (1 egz.)
There are copies available to loan: sygn. KM/Pm (1 egz.)
Notes:
Tytuł oryginału: Further observations of lady Whistledown
Tytuł oryginału: One true love
Tytuł oryginału: Two hearts
Tytuł oryginału: Dozen kisses
Tytuł oryginału: Thirty-six valentines
General note
Tytuły oryginałów: The further observations of lady Whistledown, One true love, Two hearts, A dozen kisses, Thirty-six valentines.
Formatted contents note
Zawiera: Jedyna prawdziwa miłość / Suzanne Enoch. Dwa serca / Karen Hawkins. Tuzin pocałunków / Mia Ryan. Trzydzieści sześć walentynek / Julia Quinn.
Participant or performer note
Czyta: Agnieszka Krzysztoń.
System details note
Nagranie w formacie mp3.
Reviews:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again