243007
Book
In basket
Cztery pisarki. Cztery opowieści. Cztery pory roku. Cztery oblicza słowiańskiej mitologii i magii. Autorki, które tworzą i fantastykę, i kryminały, zabierają Was na wycieczkę, w której granice gatunków literackich i światów się zacierają. Wczesnowiosenny, marcowy ślub. Co robić, gdy rodzina Twego już za moment męża chyba Cię nie lubi? Życiowe (i śmiertelne) porady ze szczyptą BHP. Pełnia gorącego lata wśród zbóż. Czarownica trafia na wieś niespokojną i niezbyt też wesołą. Kto jest tam prawdziwym zagrożeniem? Listopadowa plucha w Thornie. Dora Wilk interweniuje, gdy uzbrojony mężczyzna zakłóca pogrzeb i tak wdeptuje w starą sprawę, która szybko nabiera świeżości, gdy znika kolejny chłopiec... Planszówkowy sylwester spędzany w górach w gronie przyjaciółek na śmierć (ekhem) i życie. Za to bez planszówek. Terapia małżeńska i porady weterynaryjne w cenie wyjazdu. I... garść postaci prosto ze słowiańskiej mitologii. Wymarzone i wyczekiwane połączenie jednych z najgorętszych nazwisk polskiej fantastyki! Jadowska, Kisiel, Kubasiewicz, Wójtowicz — to musi być magicznie wciągające! [ Powyższy opis pochodzi od wydawcy].
Availability:
All copies are currently on loan: sygn. F (1 egz.)
Długość kolejki oczekujących: 1.
Notes:
General note
Na stronie tytułowej i okładce: Każda pora roku ma swoją magię, a każda bohaterka swoje demony.... Na okładce i grzbiecie imprint: SQN Imaginatio.
ISBN bez dywizów.
Formatted contents note
Zawiera: Cicha woda / Milena Wójtowicz. Żar i wicher / Magdalena Kubasiewicz. Listopadowe dzieci / Aneta Jadowska. Jak długo trawi lew? / Marta Kisiel.
Reviews:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again