243994
Computer game
Blu-ray
In basket
Diablo IV : PlayStation 4. - U.S. : Blizzard Entertainment, © 2023. - 1 Blu-ray : dźwiękowy, kolorowy ; 12 cm + Broszura.
Form of Work
Audience Group
18+
Genre/Form
Gra przeznaczona dla użytkowników od 18 roku życia.
Diablo® IV to niezrównana fabularna gra akcji nowej generacji, pełna niekończących się zastępów Piekła do pokonania, niezliczonych umiejętności do opanowania, koszmarnych podziemi do przemierzenia i legendarnych łupów do zdobycia. Podejmij się kampanii w pojedynkę lub w towarzystwie znajomych. Spotkaj niezapomniane postacie w przepięknej, mrocznej scenerii i przeżyj porywającą historię lub wyrusz naprzeciw przygodzie i zanurz się w rozgrywce dla rozwiniętych postaci w otwartym świecie, w którym gracze gromadzą się w miastach, aby handlować, łączą się w grupy, aby walczyć z bossami, lub przechodzą do stref walk między graczami (PvP), aby poddać próbie swe umiejętności w konfrontacji z innymi – bez konieczności tworzenia poczekalni – dzięki rozgrywce i progresji międzyplatformowej. To dopiero początek dla Diablo® IV – na horyzoncie majaczą już nowe wydarzenia, historie, sezony, nagrody i inne atrakcje! Dostępne ulepszenie do cyfrowej wersji gry na PS5 bez dodatkowych kosztów. Aby dokonać aktualizacji kwalifikujących się kopii płyt z PS4, gracze potrzebują konsoli PS5 z napędem optycznym. Wymagane konto Battle.net. Wymagane połączenie z Internetem. [empik.com]
Availability:
There are copies available to loan: sygn. PlayStation 4 (1 egz.)
Notes:
General note
Opis wg pojemnika.
Target audience note
Wiek: 18+.
System details note
Wymagania systemowe: 2-4 graczy, wymagana subskrypcja Playstation Plus ; HDD 45 GB minimum ; Dualshock 4 z funkcją wibracji ; dostępna aktualizacja na PS5.
Wymagane konto Battle.net oraz połączenie z internetem.
Reviews:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again