244565
Audiobook
CD
In basket
(Bridgertonowie / Julia Quinn )
Czasem żeby stanąć przed ołtarzem, trzeba postawić wszystko na jedną kartę. W przeciwieństwie do większości znanych mu mężczyzn Gregory Bridgerton wierzy w prawdziwą miłość. Jest też przekonany, że kiedy spotka kobietę marzeń, natychmiast ją rozpozna. I tak się właśnie stało. Tylko że… Że to nie ta jedyna. Urocza panna Hermiona Watson jest zakochana w kimś innym. Jednak jej najbliższa przyjaciółka, zawsze rozsądna lady Lucinda Abernathy, chce uratować Hermionę przed katastrofalnym związkiem, więc proponuje Gregory’emu pomoc w zdobyciu jej serca. W międzyczasie jednak Lucy się zakochuje. W Gregorym! Tylko że… Lucy jest zaręczona, a jej wuj nie ma zamiaru pozwolić jej na zerwanie zaręczyn, nawet kiedy Gregory w końcu odzyskuje rozum i uświadamia sobie, że jego serce bije dla Lucy, jej błyskotliwości i promiennego uśmiechu. Teraz zaś, w drodze na ślub, Gregory musi sprawić, że kiedy przyjdzie do pocałowania panny młodej, będzie jedynym mężczyzną stojącym przy ołtarzu … "Jeśli dotąd nie czytaliście romansów, zacznijcie od tego!" "Washington Post” "Po prostu zachwycająca powieść, pełna uroku i skrząca się humorem na każdej stronie”. "Kirkus Reviews” Serial na podstawie cyklu Bridgertonowie dostępny w serwisie Netflix!
Availability:
There are copies available to loan: sygn. Książka mówiona - Ob/B/H (1 egz.)
Notes:
Tytuł oryginału: On the way to the wedding
Tytuł oryginału: On the way to the wedding : The 2nd Epilogue
General note
W haśle pseudonim, nazwa właściwa autora: Julie Colter Pottinger. Drugie miejsce wydania na podstawie serwisu e-ISBN. Stanowi tom 6. cyklu.
With note
Stanowi tom 8. cyklu "Bridgertonowie", tom 1. pt.: Mój książę, tom 2. pt.: Ktoś mnie pokochał, tom 3. pt.: Propozycja dżentelmena, tom 4. pt.: Miłosne tajemnice, tom 5. pt. Oświadczyny, tom 6. pt.: Grzesznik nawrócony, tom 7. pt.: Magia pocałunku.
Participant or performer note
Czyta: Agnieszka Krzysztoń.
System details note
Nagranie w formacie mp3.
Reviews:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again