243007
Computer game
Blu-ray
In basket
Disco Elysium : The Final Cut : PlayStation 4. - Warszawa : Electronic Arts, © 2021. - 1 Blu-ray : dźwiękowy, kolorowy ; 12 cm + Broszura.
Form of Work
Genre/Form
Instytucja: Electronic Arts
Gra przeznaczona dla użytkowników od 18 roku życia.
Disco Elysium - The Final Cut to najpełniejsza edycja przełomowej gry RPG. Wcielasz się w detektywa, który dysponuje unikalnym zestawem umiejętności i całą dzielnicą wielkiego miasta do eksploracji. Przesłuchuj niezapomniane, charyzmatyczne postaci, rozwiązuj zagadki morderstw lub bierz łapówki. Zostań bohaterem lub totalnym degeneratem - wszystko zależy wyłącznie od ciebie. Disco Elysium - The Final Cut oferuje nie tylko niezliczone narzędzia do odgrywania roli, rewolucyjny system dialogów i niespotykaną swobodę wyboru znane z podstawowej gry, ale także dodaje nowe zadania i, po raz pierwszy, angielskie głosy postaci we wszystkich rozmowach. Na płycie z grą znajduje się wydanie Disco Elysium na PlayStation 4, które po umieszczeniu w czytniku konsoli PlayStation 5 pozwala na darmową aktualizację do wersji na nową generację.[empik.com]
Availability:
All copies are currently on loan: sygn. PlayStation 4 (1 egz.)
Długość kolejki oczekujących: 5.
Notes:
General note
Opis wg pojemnika.
Target audience note
Wiek: 18.
System details note
Na płycie z grą znajduje się wydanie Disco Elysium na PlayStation 4, które po umieszczeniu w czytniku konsoli PlayStation 5 pozwala na darmową aktualizację do wersji na nową generację.
Wymagania systemowe: 1 gracz; HDD 17.4 GB minimum ; Dualshock 4 z funkcją wibracji ; HD Video Output 720P, 1080i, 1080P, 720 p.
Reviews:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again