244594
Movie
DVD
In basket
Po ponad 30 latach w służbie amerykańskiej marynarki wojennej Pete "Maverick" Mitchell (Tom Cruise) jest tam, gdzie powinien być - na szczycie. Jest mistrzowskim pilotem, testującym najnowocześniejsze maszyny. Kiedy staje na czele pilockiej spec-grupy szkolącej jej uczestników do udziału w misji, jakiej dotąd nie było, przychodzi mu spotkać się z porucznikiem Bradleyem Bradshawem (Miles Teller) o kryptonimie "Rooster", synem jego przyjaciela oficera Nicka Bradshawa, kryptonim "Goose", który przed laty zginął podczas jednej z misji. Maverick musi stawić czoła niepewnej przyszłości oraz duchom przeszłości. Mierzy się ze swymi lękami i demonami, czego kulminacją będzie ostateczne poświęcenie tych, którzy zostaną wybrani do misji. [filmweb.pl]
Availability:
There are copies available to loan: sygn. Sensacja (1 egz.)
Notes:
Creation/production credits note
Director of photography Claudio Miranda ; music by Lorne Balfe, Lady Gaga.
Participant or performer note
Tom Cruise, Miles Teller, Val Kilmer.
Date/time and place of an event note
Oryginalny film wyprodukwoano w 2022 r.
System details note
DVD-Video; Dolby Atmos (ang.), Dolby Digital Surround 5.1 ; 1080p High Definition, format obrazu 16x9 LB. Odtwarzać w odtwarzaczach płyt blu-ray.
Language note
Ścieżka dźwiękowa w języku angielskim (oryginalna), lektor polski, czeski, niemiecki, węgierski, włoski, japoński. Napisy w wielu językach, m.in. polskie, angielskie.
Reviews:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again