243994
Book
In basket
#Likeastar : make up by Magdalena Pieczonka / [tekst: Magdalena Pieczonka]. - Gliwice : beYA, © 2022. - 204, [3] strony : fotografie, portrety ; 29 cm.
Magda Pieczonka, najbardziej znana i utytułowana polska makijażystka, do udziału w pracy nad drugą książką zaprosiła osoby z różnych sfer mediów społecznościowych - najpopularniejsze influencerki instagramowe, youtuberki i tiktokerki. To świetne dziewczyny: o różnych zainteresowaniach, temperamentach, stylach i - co bardzo ważne - o różnych typach urody. Ich wspólny mianownik to indywidualność. Bo przecież jesteśmy różne ― i to jest piękne! Tym razem Magda skupiła się na oku ― i postawiła na prawdziwe szaleństwo! Prezentuje bardzo różnorodne makijaże: na różne okazje, zarówno uniwersalne, stonowane, jak i szalone, różnokolorowe; wymagające lub proste w wykonaniu. Pokazuje, jak uzyskać efekt graficznych oczu, smoky eye, foxy eye czy baby doll look, a także jak zrobić piegi i malować kreskę na rozmaite sposoby. Nie stroni też od kolorów - sięga po szeroką paletę odcieni niebieskiego, zieleni, fioletu. [editio.pl]
Availability:
There are copies available to loan: sygn. Wizaż (1 egz.)
There are copies available to loan: sygn. 646.7 (1 egz.)
Notes:
General note
Na okładce podtytuł: Littlemooonster96, Murcix, Sylwia Przybysz, Marysia Jeleniewska, Kompleksiara, Wersow, Lil Masti, Lexy Chaplin, Andziaks, Ola Nowak, Julia Kostera, Natsu.
Reviews:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again