244772
Book
In basket
Dom nieba i oddechu. Cz. 2 / Sarah J. Maas ; przełożyła Małgorzata Fabianowska. - Wydanie I. - Warszawa : Uroboros, 2022. - 589, [3] strony : ilustracja ; 21 cm.
(Księżycowe Miasto / Sarah J. Maas ; t. 2.2)
W krwistej, zmysłowej i pełnej akcji kontynuacji bestsellerowego Domu ziemi i krwi, Sarah J. Maas snuje porywającą opowieść o świecie bliskim eksplozji i jego mieszkańcach, którzy zrobią wszystko, aby go ocalić. Bryce Quinlan i Hunt Athalar wraz z wierną drużyną przyjaciół i tych, którzy ich wspierają, wchodzą na nowy poziom gry. To już nie jest tylko bunt przeciwko Asterii. Dzięki odkryciu przez Bryce najpilniej strzeżonej tajemnicy gwiezdnych najeźdźców sprawa nabiera kosmicznego wymiaru i wraca do korzeni – do historii Midgardu w jej niesfałszowanej wersji. Do prawdziwego pochodzenia ras. Bohaterowie już wybrali – będą walczyć o wszystko. Tyle, że wymiary tej walki przerastają to, czego do tej pory doświadczyli.[nota wydawcy].
Availability:
There are copies available to loan: sygn. F (1 egz.)
There are copies available to loan: sygn. F (1 egz.)
There are copies available to loan: sygn. F (1 egz.)
Notes:
Tytuł oryginału: House of sky and breath, 2022
General note
Tytuł oryginału cyklu: Crescent City. Stanowi część 4. cyklu, część 1. pt.: Dom ziemi i krwi. Cz. 1, cześć 3. pt.: Dom nieba i oddechu. Cz. 1.
Reviews:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again