244565
Audiobook
CD
In basket
Gdyż jest nas wielu / Dennis E. Taylor ; przekład Wojciech M. Próchniewicz. - [Warszawa] : Wydawnictwo Mag : Audioteka ; [Piaseczno] : Storybox.pl, copyright 2021. - 1 CD (9 godz. 57 min) : zapis cyfrowy, stereo ; 12 cm.
(Bobiverse / Dennis E. Taylor ; 2)
Bob Johansson nie wierzył w życie po śmierci, więc zszokowało go, że obudził się po tym, jak zginął w wypadku samochodowym. A jeszcze bardziej to, że był teraz inteligentnym komputerem sterującym sondą von Neumanna. Bob i jego kopie od czterdziestu lat rozprzestrzeniają się po gwiazdach wokół Ziemi w poszukiwaniu planet nadających się do zamieszkania. Ale to jedyny element pierwotnego planu, który przetrwał. W wyniku ogólnoukładowej wojny zginęło 99,9% ludzkości a Ziemia powoli przestaje nadawać się do życia wskutek nuklearnej zimy radykalna grupa terrorystyczna pragnie wykończyć resztkę ludzi brazylijskie sondy wciąż czają się w kosmosie i nadal próbują wysadzić wszelką konkurencję. A do tego Bobowie odkryli podbijający kosmos gatunek istot, które wszelkie inne życie uznają za pożywienie.
Bob opuszczał Ziemię, licząc na życie pełne eksploracji i błogiej samotności. A został bogiem z nieba dla pewnego pierwotnego gatunku, jedyną nadzieją na znalezienie ludzkości nowego domu oraz być może jedyną siłą, która może zapobiec pożarciu wszelkiego życia w poznanym kosmosie.
Availability:
There are copies available to loan: sygn. Książka mówiona - F/SF/G (1 egz.)
Notes:
General note
Czas trwania: 9 godz. 57 min.
Stanowi część 2. cyklu, część 1. pt.: Nasze imię Legion, nasze imię Bob.
Participant or performer note
Czyta: Maksymilian Bogumił.
System details note
Nagranie w formacie mp3.
Reviews:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again