244565
Computer game
Blu-ray
In basket
Death Stranding : PlayStation 4. - Austria : Sony Interactive Entertainment, © 2019. - 1 Blu-ray : dźwiękowy, kolorowy ; 12 cm.
Form of Work
Audience Group
18+
Genre/Form
Gra przeznaczona dla użytkowników od 18 roku życia.
Death Stranding – komputerowa gra akcji stworzona przez Kojima Productions. To pierwsza gra reżysera Hideo Kojimy i Kojima Productions, po ich odejściu od Konami w 2015 roku. Gra została wydana na Playstation 4 przez Sony Interactive Entertainment 8 listopada 2019. Zaplanowana jest też premiera na komputery z systemem Microsoft Windows w połowie 2020 roku. Rozgrywka toczy się w przyszłości, na terenie dzisiejszych Stanów Zjednoczonych. Akcja jest osadzona w czasie po katastrofalnym wydarzeniu, tzw. wdarciu śmierci. Spowodowało ono, że niewidzialne stworzenia, zwane wynurzonymi, zaczęły wędrować po Ziemi. Gracz wciela się w postać Sama Bridgesa – kuriera, którego zadaniem jest dostarczanie ładunków do odizolowanych kolonii, którym udało się przetrwać, oraz połączenie tych kolonii za pośrednictwem bezprzewodowej sieci komunikacyjnej. [empik.com]
Availability:
There are copies available to loan: sygn. PlayStation 4 (1 egz.)
Notes:
General note
Opis wg pojemnika.
Target audience note
Wiek: 18.
System details note
Konsola Playstation 4.
Wymagania systemowe: 1 gracz; HDD 55 GB minimum ; Dualshock 4 z funkcją wibracji ; HD Video Output 720P, 1080i, 1080P, 720 p.
Language note
Gra w polskiej wersji językowej, instrukcja w języku polskim.
Reviews:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again