244772
Book
In basket
Iron flame = Żelazny płomień / Rebecca Yarros ; przełożyła Sylwia Chojnacka. - Wydanie I. - Poznań : Filia, 2024. - 701, [2] strony : ilustracje ; 24 cm.
(Empireum / Rebecca Yarros ; 2)
(Hype)
Wszyscy spodziewali się, że Violet Sorrengail umrze w trakcie pierwszego roku w Uczelni Wojskowej Basgiath. Jednak Odsiew był zaledwie pierwszym niemożliwym testem mającym na celu pozbycie się kadetów o słabej woli, niemających szczęścia i niegodnych. Teraz zacznie się prawdziwy trening i Violet już się zastanawia, jak to przetrwa. Nie chodzi o to, że jest wyczerpujący czy wyjątkowo brutalny albo stworzony do tego, by przesuwać próg bólu kadetów do granic wytrzymałości. Problem stanowi nowy wicekomendant, który postawił sobie za punkt honoru udowodnienie Violet, że jest bezsilna – chyba że zdradzi mężczyznę, którego kocha. Mimo że ciało Violet jest słabsze i bardziej kruche niż innych, dziewczyna wciąż ma spryt… oraz żelazną wolę. A dowództwo zapomniało o najważniejszej lekcji, jakiej nauczył ją Basgiath: jeźdźcy smoków tworzą własne zasady. Niestety w trakcie tego roku sama determinacja nie wystarczy. [lubimyczytac.pl]
Availability:
There are copies available to loan: sygn. F (1 egz.)
All copies are currently on loan: sygn. F (1 egz.)
Długość kolejki oczekujących: 8.
Notes:
General note
Tytuł oryginału: Iron flame. Mapy na wyklejkach. Stanowi kontynuację powieści pt.: Fourth wing. Na stronie tytułowej i okładce: Niech wszystko spłonie.
Reviews:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again