242948
Book
In basket
Burn the hell : runda trzecia / P. S. Herytiera (Pizgacz). - Gliwice : beya : EditioRed, copyright 2022. - 595, [1] strona ; 21 cm.
Dla dorosłych.
W cyklu: Start a fire : runda pierwsza ; Start a fire : runda druga ; Burn the Hell : runda trzecia ; Burn the Hell : runda czwarta.
Victoria Joseline Clark próbuje żyć nowym życiem. Życiem, w którym nie ma miejsca na chaos i mrok. Na problemy, krzyki, niepewność i strach. Na ból duszy i ciała. Na to wszystko, co wniósł w nie Nathaniel Shey. Tyle że nie jest łatwo uwolnić się od magii spojrzenia czarnych oczu tego toksycznego chłopaka, nawet jeżeli osiemnastolatka już wie, że ich głębia może mieć zabójczą moc. Nie ma cudownego klawisza, po którego naciśnięciu można wykasować wspomnienia. Te złe, ale też te dobre. Victoria odcina przeszłość i usuwa jej ślady ― choćby za cenę zerwania znajomości, zbyt mocno przywołujących pamięć minionych miesięcy… Niestety, to nie działa. Nathaniel Shey nie chce odejść, mimo że właściwie odszedł już dawno. Przeszłość jest jak kotwica, trzymająca życie Victorii na uwięzi i niepozwalająca jej ruszyć ku przyszłości. A kiedy Nate nagle, po pięciu miesiącach rozłąki, staje na drodze dziewczyny, płomień, który cały czas się tlił, rozpala się na nowo. Piękny i niszczycielski. [lubimyczytac.pl]
Availability:
All copies are currently on loan: sygn. Nastolatki (1 egz.)
There are copies available to loan: sygn. Ro (1 egz.)
All copies are currently on loan: sygn. Er (1 egz.)
Notes:
General note
Przyjęta nazwa autora: Katarzyna Barlińska. Stanowi kontynuację powieści pt.: Start a fire : runda pierwsza, Start a fire : runda druga.
Target audience note
Wiek: 18+.
Reviews:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again