243683
Music
CD
In basket
Techno do miłości / Bass Astral. - Skała : Mystic Production, ℗ + © 2022. - 1 CD : zapis cyfrowy, stereo ; 12 cm + 1 booklet.
Artysta o albumie: ,,Mimo iż chciałem zrobić wszystko sam, to zrozumiałem, że muzykę najbardziej kocham robić razem. Każda piosenka na tej płycie to inna relacja. I mimo, że będzie napisane, że to płyta solowa, to jest ona bardziej jak ekscentryczna orkiestra. Na swojej muzycznej drodze spotkałem wielu wspaniałych ludzi. Z niektórymi mówiliśmy sobie na melanżach “zrobimy coś wierzę”, innych podziwiałem na scenie i marzyłem, żeby razem coś nagrać. Z jednymi pisałem jedynie na internetowym komunikatorze, z drugimi kradłem konie, z trzecimi medytowałem, z czwartymi piłem, z piątymi tańczyłem, z szóstymi gadałem po nocach, a siódmych sobie wymyśliłem. To płyta o miłości, miłości do kobiety, do tych ludzi, oraz do tych co będą tego słuchać. Na ‘Techno do miłości’ zaśpiewali i zagrali znajomi i przyjaciele napotkani przez wszystkie 6 lat życia Bass Astral. Muzyka komponowana, gwizdając przy pianinie albo programowana mozolnie na komputerze. Są na niej kompozycje autorskie oraz remixy polskich kapel. Są to piosenki taneczne jak i melancholijne, piosenki poważne i te lekkie. Momentami eksperymentalne, wzniosłe a za chwilę boleśnie bezpośrednie. W swoich poszukiwaniach chciałem robić piosenki ambitne, tworzone z przypadku. Wpuszczać kontrolowany, melodyjny chaos i łączyć z zapadającymi w pamięć refrenami. Muzyka na tej płycie to miks gatunków który nazywam Polish EDM. Starałem się stworzyć miejsce na każdego rodzaju twórczość, która chciała się przez nas wyrazić. Na płycie usłyszycie gościnnie: Hania Rani, Gypsy, Sarka, Ericonne, DID, Palka, ULTRA, Erektion, Against the Grain, Lulu x Uaziuk, Tomek Tracz, Jakub Marcel, Leszek Zadymka czy Jose Pepe Kumba. Za oprawę graficzną odpowiedzialna jest krakowska artystka i tatuatorka Kasia Zagórska. Pochodzę ze wsi Brzeźnica. W wieku dojrzewania uciekłem z niej i chciałem się odciąć bo wydawała mi się zamknięta. Zaznałem miejskiego życia, ukształtowałem się jako muzyk, poznałem wszystkich muzycznych przyjaciół i towarzyszy. Wielu z nich usłyszycie na tej płycie. Po latach w mieście wróciłem do wiejskiego życia i nagrałem ten album. Moją główną muzyczną idea jest połączyć to co stoi w sprzeczności. Dlatego “Techno do miłości”. Raz cepem, raz wierszem." [empik.com]
Availability:
There are copies available to loan: sygn. Electro/Club (1 egz.)
Notes:
General note
Booklet zawiera teksty utworów w języku wykonania polskim i angielskim.
Formatted contents note
Zawiera: Before I died / muzyka Kuba Tracz, Jan Stokłosa ; słowa Ericonne ; produkcja muzyczna Kuba Tracz, Kuba Kopiczak (Ericonne). Samotność w klubie disco / muzyka Kuba Tracz ; słowa Aleksander Czerkawski, Princess Animal, Mateusz Marek ; produkcja muzyczna Kuba Tracz, Kuba Dąbrowski (ULTRA). Waiting for love / muzyka Kuba Tracz ; słowa Ericonne, Sara Hamadyk ; produkcja muzyczna Kuba Tracz, Bartosz Trusiak, Kuba Kopiczak (Ericonne & SARKA). Water / muzyka Kuba Tracz ; słowa Hania Piosik ; produkcja muzyczna Kuba Tracz, Kuba Kopiczak (D.I.D.). Fool / muzyka Kuba Tracz ; produkcja muzyczna Kuba Tracz, Kuba Kopiczak. Nokturn f-moll op. 55 nr 1 / muzyka Fryderyk Chopin ; produkcja muzyczna i aranżacja Kuba Tracz (Adam Wojciechowski). Gdzieś indziej / muzyka Kuba Tracz ; słowa Marek Palka ; produkcja muzyczna Kuba Tracz, Marek Palka, Kuba Kopiczak (PALKA). Pałace / muzyka Kuba Tracz ; słowa Lulu Zubczyńska ; produkcja muzyczna Kuba Tracz, Kuba Dąbrowski (Divines). Rozłąka majowa 404 / muzyka i produkcja muzyczna Kuba Tracz, Bartosz Trusiak (Against the Grain). Jungle beatz / muzyka i produkcja muzyczna Kuba Tracz, Jakub Mateja (Jakub Marcel). Daleko / muzyka Kuba Tracz, Marcel Kordecki ; słowa Ericonne, INERT ; produkcja muzyczna Kuba Tracz (Ericonne & INERT). Love is / muzyka Kuba Tracz ; słowa Jakub Jaworski ; produkcja muzyczna Kuba Tracz, Bartosz Trusiak (Gypsy). Zimna noc / muzyka Kuba Tracz, Tomek Tracz, Kacper Kordecki ; produkcja muzyczna Kuba Tracz (Tomek Tracz).
Creation/production credits note
Mastering Michał Eprom Baj, Marcin Bors, Piotr Witkowski.
Reviews:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again