244092
Audiobook
CD
In basket
Upadek gigantów. Cz. 1 / Ken Follett ; przekład Zbigniew A. Królicki i Grzegorz Kołodziejczyk. - Warszawa : Wydawnictwo Albatros : Audioteka, copyright 2020. - 2 CD (12 godz. 48 min) : zapis cyfrowy, stereo ; 12 cm.
([Stulecie / Ken Follett ; 1])
Świat nie będzie już taki sam… Pierwsza część superprodukcji „Upadek gigantów” na podstawie bestsellerowej powieści Kena Folletta! Pierwsza część superprodukcji obejmuje lata 1911–1914, czasy od koronacji Jerzego V do wybuchu Wielkiej Wojny. W krajach walczących o kolonialną dominację nad światem wrze. Niewiele czasu zostało, aby jedna iskra była w stanie wywołać pożar, który obejmie wszystkie kontynenty… Arystokraci po obu stronach Europy wciąż wierzą, że to Bóg tak urządził świat, by mogli nad nim panować. Ale robotnicy w Anglii i Rosji już zaczynają dostrzegać, że budują ich potęgę, nie dostając nic w zamian. A kobiety powoli przestają zgadzać się na przypisywane im role, których nigdy nie chciały grać. Kiedy w zamkniętych gabinetach władzy zapadają decyzje o rozpoczęciu zbrojeń, ich konsekwencje dotykają wszystkich – od studentów, przez robotników, po dyplomatów i hrabiów. I kwestią czasu jest, kiedy wielka polityka dosięgnie każdego członka pięciu rodzin, których losy opisane są w Upadku gigantów.
Availability:
There are copies available to loan: sygn. Książka mówiona - Ob/B/H (1 egz.)
Notes:
Tytuł oryginału: Fall of giants, 2010
General note
Tytuł oryginału cyklu: Century trilogy. Tytuł cyklu na podstawie wersji papierowej.
Creation/production credits note
Reżyseria: Waldemar Raźniak ; muzyka: Wojciech Błażejczyk.
Participant or performer note
Wykonawcy: Krzysztof Gosztyła, Łukasz Simlat, Agnieszka Więdłocha, Antoni Pawlicki, Eliza Rycembel, Anita Sokołowska, Maciej Mikołajczyk i inni.
System details note
Nagranie w formacie mp3.
Reviews:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again